Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Delikatesy Olsztyn​

Delikatesy Olsztyn​

Delikatesy Olsztyn

Monitoring IP Dahua, system alarmowy Jablotron

Na prośbę naszego klienta przygotowaliśmy kompleksowe rozwiązanie systemu ochrony i monitoringu obiektu handlowego w Olsztynie. Zlecone zadanie oparliśmy na profesjonalnych liniach urządzeń czołowych producentów urządzeń w tych branżach. 

Monitoring przemysłowy obiektu zaplanowaliśmy na urządzeniach o wysokich parametrach kamer IP i rejestratorach jednego z liderów na rynku producentów firmie Dahua. Zdalna kontrola i podgląd w aplikacjach mobilnych, kontrola w czasie rzeczywistym i pamięć zdarzeń czynią korzystanie z systemu łatwym i przyjemnym.

By zapewnić właścicielom i pracownikom wysoki komfort i bezpieczeństwo w miejscu pracy zaproponowaliśmy system alarmowy firmy Jablotron. Jest to doskonałe i sprawdzone rozwiązanie dla każdego typu obiektów, cechujące się łatwością w obsłudze, serwisowym wsparciem online, a przed wszystkim pełną gama urządzeń o bardzo niskim współczynniku fałszywych alarmów. Dodatkowym atutem są aplikacje na urządzenia mobilne i oprogramowanie użytkownika i pełna kontrola nad zdarzeniami w systemie.